Вторият отбор на Левски победи с 5:1 Септември II на стадион

...

Дубълът на Левски разби втория отбор на Септември София

Вторият тим на Левски победи с 5:1 Септември II на стадион „ Георги Аспарухов “ в мач от 26-ия кръг в Югозападна Трета лига. Два гола за „ сините “ означи Калоян Стрински – в 7-та и 33-та минути. По едно попадение прибавиха Марио Дадаков в 18-та,  Антони Иванов в 44-та и Георги Коричков от дузпа в 69-та минути.

Воденият от треньора Виктор Димитров отбор е на второ място в класирането във втора група с актив от 33 точки. Лидер е „ Рилски състезател “ с 35 точки.

Съставът на Левски 2: 1. Иван Андонов (к), 2. Марио Дадаков (62 – 21. Димитър Щерев), 3. Александър Божилов, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (83 – 14. Димитър Андонов), 6. Дейвид Михалев, 7. Антон Иванов, 8. Антоан Стоянов, 9. Калоян Стрински (62 – 18. Кристиян Йовов), 10. Асен Митков (62 – 16. Никола Бандев), 11. Борислав Рупанов (83 – 17. Калоян Петков).